Filtreleme kriteri

Numara
Renk
Malzeme
Sezon
Taban
Topuk Boyu

Kadın Kar Botu Modelleri

Kadın Kar Botu

Deery kadın kar botu birbirinden farklı modelleri ile birlikte soğuk kış aylarında adeta kurtarıcı olmasının yanı sıra farklı kombinler için kullanabileceğiniz modellerle de ön plana çıkıyor. Kadın kar botu, ayakları sıcak tutmak için tasarlanmış içi kürklü yüzeyiyle de son derece işlevsel bir ürün. Kar botu bayan modelleri yalnızca karlı havalarda değil yağmurlu havalarda da gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünler olup, birçok farklı modeliyle birlikte farklı tarzlara da hitap etmeyi başarıyor.

Kadın Kar Botu Özellikleri

Kar çizmesi ya da kar botu modelleriyle kış aylarında çok daha konforlu bir şekilde hareket etmeniz, kış aylarının beraberinde getirmekte olduğu olumsuz hava koşullarından kendinizi korumanız mümkün. Deery kar botu tüm bu koşullar ve farklı tarzlar göz önünde bulundurularak tasarlanmış olup, hem işlevsellik hem de estetik bakımından son derece başarılı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte birbirinden özel modellere sahip olan kar botlarının sahip olduğu özellikler;

Su İtici Özel Malzeme

Deery kadın botlarının dış yüzeyinde anarok su itici özel malzeme kullanılmaktadır. Bu sayede bot yüzeyinin ıslanması ve suyun iç yüzeye geçmesinin dolayısıyla, ayakların ıslanmasının önüne geçilmiş olur. Ek olarak botun dış yüzeyinin su ile teması ciddi anlamda azaldığı için botun kullanım ömrü de uzamış olur. Çünkü dış yüzeyin sürekli ıslanması ve ıslak kalması zamanla dış yüzeyde deformasyonların oluşumunu da beraberinde getirecek bir durumdur. Ayrıca su itici özellik sayesinde estetik görünüm bozulmamış olur.

Water Resistant Kar Botu

Siyah kadın kar botu gibi ürünlerde kullanıcıların en çok aradığı şeylerden bir tanesi de water resistant ya da bir diğer adıyla suya dayanıklılık özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Kış aylarında, yoğun kar yağışlarında ya da yağmurlu günlerde giyeceğimiz botların kesinlikle suya dayanıklı olması gerekir. Deery kar botu kadın modelleri sahip olduğu suya dayanıklılık özelliği sayesinde ayaklarınızı sudan korur. Suya dayanıklılık özelliğinden dolayı yalnızca karlı havalarda değil yağmurlu havalar içinde son derece işlevsel bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır.

İçi Kürklü Yapı

Deery tarafından üretilmekte olan kar botları aynı zamanda tüylü kar botu özelliğine de sahiptir. Botların iç kısmında yer alan tüyler sayesinde botun içi sıcak tutulmuş olur ve ayakların üşümesinin önüne geçilir. Bu özellikle de soğuk kış günlerinde son derece önemli bir özellik olarak öne çıkmaktadır.

Termo Taban

Siyah kar botu bayan gibi birçok modele sahip olan botların en önemli özelliklerinden bir tanesi de kış koşullarında kullanıma en uygun taban olan termo tabana sahip olması. Özel olarak tasarlanan taban sayesinde özellikle karlı zeminlerde çok rahat hareket etmeniz mümkün. 4 cm yüksekliğe sahip olan termo taban iyi bir izalasyon ve karlı havalarda rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Kadın Kar Botu Modelleri ve Fiyatları

Kar botu siyah kadın gibi birçok modelin yer aldığı kar botlarında fiyatlar model ve modelin sahip olduğu özellikler doğrultusunda farklılıklar göstermektedir. Örneğin bazı modellerde tüylü iç astarın yerine termal astarlar tercih edilmektedir. Bu ürünler arasında fiyat farklılıkları görmek mümkündür. Durum böyle olsa da Deery kadın botları son derece uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Son derece fonksiyonel ve aynı zamanda estetik ürünlere sahip olan Deery, birçok farklı modelle birlikte bütçe dostu uygun fiyatlarla siz değerli kullanıcılara sunuluyor.