Kadın Ayakkabı

Aktif filtreler

438 ürün listeleniyor

438 ürün listeleniyor

Mavi Kroko Kadın Loafer Mavi Kroko Kadın Loafer Sepette Ek %25 İndirim!

Mavi Kroko Kadın Loafer

Normal fiyat Fiyat 189,00 TL
Sepette %25 İndirim!
Sepetteki fiyatı 141.75 TL
  • Yeni Sezon
Gri Kroko Kadın Loafer Gri Kroko Kadın Loafer Sepette Ek %25 İndirim!

Gri Kroko Kadın Loafer

Normal fiyat Fiyat 189,00 TL
Sepette %25 İndirim!
Sepetteki fiyatı 141.75 TL
  • Yeni Sezon
Bej Kroko Kadın Loafer Bej Kroko Kadın Loafer Sepette Ek %25 İndirim!

Bej Kroko Kadın Loafer

Normal fiyat Fiyat 189,00 TL
Sepette %25 İndirim!
Sepetteki fiyatı 141.75 TL
  • Yeni Sezon

Kadın Ayakkabı Modelleri

Ayakkabısı tutkusunun kadınlarla özdeşleştiği asırlar boyunca, ayakkabı çeşitlerinin her birini deneyen kadınlar, şüphesiz sektöre yön veren hedef kitle haline gelmişlerdir.

Biz de Deery olarak kadın ayakkabısı modellerinde de %100 deri kalitesini sunarak, zengin bir çeşitlilik yarattık. Birbirinden şık kadın ayakkabı modelleri ile süslediğimiz Deery markamız, kadınlara yönelik olan ürünleriyle sektörde yeni bir soluk olmayı hedeflemiştir.

Ayakkabı tutkusunu şıklıktan ödün vermeden konfora dönüştüren Deery, önce ayak sağlığını sonra da modern çizgilerle ortaya çıkmış şık tasarımları siz değerli kadınlara sunmuştur.

Hakiki Deri Kadın Ayakkabısı

Klasik ya da günlük giyiminiz için tercih edeceğiniz topuklu ya da düz ayakkabılar, babetler ve spor ayakkabıları uzun yıllar kullanabilmeniz için kaliteden ödün vermeden üretiyoruz.

%100 doğal dana derisi kullandığımız ayakkabı üretimimizde, geleneksel el işçiliğinin sağlamlığını da sunuyoruz. Tüm ürünlerimizin arkasında olan bir müşteri memnuniyeti hedefi ile imalattan alıcıya sunduğumuz ayakkabıları, bütçenize de uygun hale getiriyoruz.

Yenilikçi ve Zarif Deri Ayakkabı

Yenilikçi ve zarif olan Deery modelleri, tasarımcılarımızın gündemi takip eden çizgileriyle hayat bulurken, ayaklarınızı da rahat ettiriyor.

80 yılı aşkın deneyimimizle ürettiğimiz tüm modellerimiz %100 deriden yapılmaktadır. Vücudunuzun yükünü üstlenen ayaklarınızı yormayacak olan kaliteli ürünlerimiz, spor ya da klasik tarzınız için en iyi şekilde kullanacağınız çeşitlilikle beğeninize sunulmuştur.