Filtreleme kriteri

Numara
Renk
+ Daha fazla göster - Daha az göster
Kategori
Malzeme
Sezon
Taban
Topuk Boyu
Topuk Tipi

Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkek deri ayakkabı modelleri

Tüm biyolojik sistemimizi etkileyen ayaklar, konforlu bir çift ayakkabının içinde olduğunda yaşam kalitesini de arttırır. Bunun bilincinde olan Deery, 1936 yılından beri babadan oğula geçen bir geleneği yaşatarak, ayakların rahat etmesini sağlayacak her detayı özenle düşünerek ayakkabı üretimi yapmaktadır.

Spor, klasik ve Loafer gibi farklı tarzlarda erkek ayakkabısı üreten firmamız, Türkiye’nin en fazla erkek ayakkabı modeli üreten fabrikasıdır. Yıllardır farklı markalara üretim yapan Deery, kendi tasarımcılarının modern çizgilerini ürettiği markasını online alışveriş ve fabrika satış mağazalarında bireysel kullanıcılara da ulaştırıyor.

Birbirinden şık erkek ayakkabı modelleri ile dostunuz da düşmanınız da ayaklarınıza bakacak ve yolları yürümekle aşındıran ayakkabılarınız, zamana meydan okuyacak!

Her Mevsime Bir Deery Var!

Her mevsim ayaklarınızda deri şıklığı ve konforu yaşamak isterseniz, modern kreasyonlarla üretilen Deery modellerini takip edebilirsiniz.

Modayı yakından takip eden tasarım ekibimiz ayak anatomisine uygun olarak tasarlanan ürünleri, usta ellerde şekillendirerek beğeninize sunar.

Rengarenk Deri Şıklığı

Deri ayakkabı çeşitlerinde birbirinden şık renkleri bulacağınız tasarımlarımızla, sınır ötesi bir tarz yakalayabilirsiniz. Her yaştan erkeğin ihtiyacı olan ayakkabı modelleri, birbirinden renkli alternatifler ve model seçenekleri ile Deery mağazaları ve online satış sitesinde sizleri bekliyor.

Yıllarca kullanabileceğiniz ürünlerimizin tamamı %100 deri malzemelerden imal edilmiş yerli ürünlerdir. Tüm erkek ayakkabı modellerimiz, garantimiz altındadır.