Filtreleme kriteri

Renk
+ Daha fazla göster - Daha az göster
Kategoriler
Malzeme
Askı
En
+ Daha fazla göster - Daha az göster
Boy
+ Daha fazla göster - Daha az göster
Genişlik
+ Daha fazla göster - Daha az göster

Kadın Çanta Modelleri

Son Moda Kadın Çantaları

Çantalar günümüzde hem kadınlar hem de erkekler için fazlasıyla kullanışlı ürünlerden bir tanesidir. Bir ihtiyaç, bir aksesuar ve hatta bazen de bir tutku olan son moda kadın çantaları kaliteli, dört mevsim kullanıma uygun, tarzınıza uygun, modern ve son derece kullanışlı olmalıdır. Marilyn Monroe’nun da dediği gibi doğru topuklu ayakkabı ile dünyayı ele geçirebilen kadınlar doğru çanta ile neler yapabilir siz düşünün! Gerçekten de son moda kaliteli kadın çantaları oluşturduğunuz kombinlere farklı bir hava katacak ve aynı zamanda da eşyalarınızı muhafaza edecek birden çok çeşide ve renge sahiptir. Dilerseniz cıvıl cıvıl pembeler turuncular, dilerseniz sade tarzları parlatacak ışıltılı modeller, dilerseniz de koyu renklerden vazgeçemeyen insanlar için siyah renkli çantalar... Çantalarda istemediğiniz kadar seçenek mevcuttur. Günlük hayattan özel günlere kadar size eşlik eden; elinde bir şeyler taşımayı sevmeyenler, okula gidenler, işe gidenler, gezmeye gidenler için ve daha nice ortamda tercih edilen, rahatça kullanılabilen kadın çantalarından ayrıntılı bir şekilde bahsedeceğiz;

Kadın Çanta Modelleri

Kadın çanta modelleri oldukça fazla çeşide sahip olan bir kategoridir. Spor çantalardan tutun klasik çantalara kadar ve kullanım amacınıza göre çantalar üretilmektedir. Çok geniş bir skalaya sahip olan çanta modelleri ve renkleri, bu sayede her tarza ve her yaşa hitap etmektedir. Kadın çanta modelleri göze hitap eden ve kullanım kolaylığı ile kendini sevdirmektedir. İşte şimdi gelin, hep beraber bu çanta modellerinin hepsini hız kesmeden detaylı bir şekilde incelemeye başlayalım.

İlk olarak el çantasından bahsedeceğiz. El çantası yine son zamanlarda oldukça popüler olan bir çanta çeşididir. İçine çok fazla eşya koymadığınız, dolayısıyla hafif, çok kaba durmayan ve zarif çantalardandır. El çantası anahtar, cüzdan, parfüm ve su gibi minik eşyalar için oldukça kullanışlıdır. Özellikle kadın el çantası modeller, kısa boylu kişiler için etkileyicidir çünkü boyunuzu olduğundan daha uzun gösterecektir.

Sırt çantası ise özellikle elinde bir şey taşımayı sevmeyen, okula giden ve hatta dış giyim kıyafetlerini bile sığdırmak isteyenler için harika bir çanta modelidir. Birden çok gözü bulunan sırt çantası ile size binen yük de daha aza indirilmiş olur.

Şimdi ise düğünlerin ve resmi ortamların vazgeçilmezi: Abiye çanta! Abiye çanta abiye elbiselerinize ve bunları giydiğiniz ortamlara uyum sağlayan şık çantalardır. Işıl ışıl elbisenizi taçlandıracak bir çanta veya kendinizi podyumda zannettiğiniz bir kıyafet ile öne çıkan abiye çantalar şıklıkları ile göz doldurmaktadır.

Omuz çantası, çanta modelleri arasında en çok kullanılan modeldir desek pek de yanlış olmaz. Çeşitli büyüklüklerde ve hatta sırta takılabilecek hale dönüşen omuz çantaları günümüzde daha çok ilgi görmeye başlamıştır. Omuz çantası alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi omuz kısmına denk gelen yerin omzunuzu acıtmayacak yapıda olması denebilir, yoksa uzun süreli kullanımlarda ağrı yapma gibi istenmeyen durumlara sebebiyet verebilir. Şık olayım derken sağlığınızdan olmayın!

Diğer yandan bel çantası ise geçmişten günümüze etkisini yitirmeyen hatta eskisinden de popüler olan bir çanta modelidir. Hem sportif hem de klasik bir hava veren bel çantaları, elleriniz doluyken bile çantanızı ve içinde bir şeyleri taşımanıza olanak sağlar. Genelleme yapıldığında erkeklerin de sıkça kullandığı bu çanta modeli tahmin edildiği üzere az kapasitelidir. Bu nedenle genelde telefon ve makyaj malzemesi gibi küçük eşyalar için kullanılır. Sokak modasının önde gelen çanta modellerindendir ve genellikle giysilerin dışına takılarak kullanılır.

Son olarak postacı çantası, omuz çantası modellerinin içine dahil olan fakat daha büyük bir çanta modelidir. Uzayıp kısalabilen, spor için veya laptop taşımak için oldukça kullanışlıdırlar. Bunlara ek evrak çantası, laptop çantası, kapitone, zincirli, baget çanta, fermuarlı, fermuarsız, desenli, tokalı, süet, hasır, örgü, bez çanta ve makyaj çantası gibi pek çok model daha bulunmaktadır. Vücut tipinize ve kombininizin geri kalanına uyumlu olacak şekilde ayarlanan tamamlayıcı kadın çanta modelleri modaya ayak uydurmanızı da sağlamış olur.

Kadın Çanta Modelleri ve Fiyatları

Bu kadar geniş kullanım alanı olan birbirinden güzel çanta modellerinin tabii ki de fiyatları da değişiklik göstermektedir. Renklerinden tutun yapıldığı materyal, askılar ve büyüklüklerine göre fiyatları değişmektedir. Kadın çanta modelleri ve fiyatları incelendiğinde minik abiye çanta ve el çantası en ucuz çanta modelleri arasında yer almaktadır. Kullanılan materyal incelendiğinde bez çantalar diğer çantalara göre fiyat olarak daha uygundur. Deery’de her bütçeye uygun, kaliteli ve şıklığınıza şıklık katacak modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz.