Hakkımızda

Hakkımızda

81 yıllık bir geçmişe sahip olan Deery, 1936 yılında küçük bir atölyede başlayan faaliyetlerini bugün kurumsallaşmış bir şirket olarak sürdürmektedir.

Cumhuriyet döneminin ilk yıllarından itibaren kalitesini her geçen gün arttıran Deery, geleneksel el yapımı ayakkabıcılıktan, bugün dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan ve sektörün önde gelen markalarının da tercihi haline gelmiştir.

Modanın paralelinde şekillenen geleneksel çizgiyi modernize ederken, el işçiliğinin değerinden de asla ödün verilmemiştir. Deery, bugün Türkiye’nin en fazla çeşitte erkek ayakkabı modeline sahip olan bir marka olmanın gururunu yaşamaktadır.

Vizyonumuz

Tüketiciye doğrudan ulaşma imkanı olan mağazalarımızın ilkini 1996 yılında İzmir Caddesi’nde açarak, sessiz ve emin adımlarla 6 mağazaya ulaştık. Hedefimiz her ilde bir Deery mağazası açarak, müşteri memnuniyetini %100 oranında sürdürmek, herkese %100 derinin şıklığını ve rahatlığını sunmaktır. Bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Deery, bağımsızlığını kazanmış bir marka olarak, tüm dünyanın tercih ettiği ürünleriyle fark yaratmayı hedeflemektedir.

Geçmişten günümüze kazandığımız ilgi ve güveni, her geçen gün arttırarak, “daha fazla mağaza, daha fazla istihdam” felsefesi ile çalışanlarımızı ve müşterilerimizi arttırmak en büyük hedefimizdir.

Şirket Bilgileri

Ünvan:

Deri Ayakkabı Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Ticaret Sicil Numarası:

182011

Mersis Numarası:

0-2930-2915-0600018