Deery Kalitesi

Deery Kalitesi

%100 Hakiki Deri Kalitesi

%100 Hakiki Deri Kalitesi

Modern erkeğin klasik tutkusu olan deri ayakkabılar, Deery markasının 1936 yılından beri babadan oğula geçen tecrübesiyle buluştu. Erkek ayakkabısında konfor ve şıklığın buluştuğu ürünlerimizin tamamı %100 hakiki deriden üretilmektedir. Birbirinden şık modellerimiz arasından her gününüze uygun bir Deery bulacaksınız!

Gelenek ve Teknolojinin Birleştiği Yer

Geleneksel el işçiliğini teknolojiye adapte ettiğimiz fabrika üretiminde, İtalyan makine parkuru kullanarak, en ince detaylarda dahi emeğin izini korumaya özen gösterdik. Maharetli ellerden çıkan Deery ayakkabı çeşitleri, ayakkabıda kaliteden vazgeçmeyenlerin seçimi olacak. Tüm ürünlerimiz imalattan tüketiciye en ekonomik şekilde ulaşmaktadır.

Gelenek ve Teknolojinin Birleştiği Yer
Özgür, Özgün ve Yenilikçi Koleksiyonlar

Özgür, Özgün ve Yenilikçi Koleksiyonlar

Klasik ve modern ayakkabı çeşitlerini özgün tasarımlarımızda canlandırıyoruz. Rahat, şık ve kararlı adımlar Deery tasarımları ile ayaklanıyor. Markamızın tamamı özgün tasarımları ve sezon koleksiyonları artık fabrika satış mağazalarımız ve online satış sitemizde herkese ulaşıyor. Ankara’dan tüm dünyaya ulaşan Deery ürünleri ile kaliteye ulaşmak için online alışveriş deneyimini hizmetinize sunuyoruz!

Ürünlerimizin Her Daim Arkasındayız

Hakiki deri ayakkabılarımızın farklı renk ve model seçenekleri ile her gününüze ayrı bir Deery bulacaksınız. Mağazalarımız ve online alışveriş sitemizde sezonun en iddialı kreasyonlarını bulabilirsiniz. Ücretsiz kargo avantajının yanında, tüm ürünlerimiz 81 yıllık deneyimimizin güvencesi altında beğeninize sunulmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren Deery, ayakkabı aşkını sözde değil özde yaşatmak üzere, kalitesinden ödün vermeyen bir özveri ile üretim yapmaktadır.

Ürünlerimizin Her Daim Arkasındayız